Paprika

12

Female Ninja Magic Chronicles \ Kunoichi ninpô chô (1989)

Bugüne kadar çeşit çeşit hünere sahip çok ninja gördük. Hatta Franco Nero’yu bile ninja olarak kabul edecek kadar hoş görülü olduk.

Lakin düşmanlarını alt etmek için sperm baloncuğu ya da rakibini ana rahmine geri döndüren özel yeteneğini kullanan ninjaları ben şahsen ilk defa gördüm.

Açıklayalım…

Yıl 1615.

Ieyasu Tokugawa‘nın ordusu Hideyori Toyotomi‘nin kuvvetlerini haşat etmiştir.

Toyotomi‘nin karısı ve aynı zamanda Tokugawa‘nın torunu olan Lady Sen ve kocası için ya düşmanlar tarafından katledilmek ya da intihar kaçınılmazdır. Lady Sen, yakın korumalığını yapan 4 kadın ninjaya son görevlerini verir. Kocasıyla sevişip hamile kalacaklar, doğacak çocuk ileride anne ve babasının intikamını alacaktır.

İlişkiler gerçekleşir, ninjalardan biri hamile kalır, Toyotomi ölür, Lady Sen ise kadın ninjaları ile birlikte esir edilir.

Casusları yardımıyla olaydan haberdar olan Tokugawa için tek çıkar yol kadın ninjaları öldürmektir. Bu sebeple Hanzo Hattori ve Kara Ninja (Black Ninja)’lar ile anlaşır.

İşte asıl şenlik bundan sonra başlar.

Yazı görselden sonra devam ediyor…

female_ninja_01

Mesela ilk Kara Ninjamız kadınlara ufak oklar atarak onları cinsel açıdan “çıldırtır”. Devamında göğüslerini emerek onların vücuduna bürünür. Bu numara ile Lady Sen‘in sarayına kadar sızmayı da başarır ama son anda uyanan kadın ninjalarımız tarafından öldürülür.

Bundan sonrası gizli cinsel numaralara başvuran Kara Ninjalarla, kadın ninjaların mücadelesi şeklinde geçer. Kadın ninjalarımız öldükçe içlerinde taşıdıkları cenini birbirlerine transfer ederek (!) bebeğin hayatta kalmasını sağlarlar.

Bu filmde vajinası ile düşmanının kanını son damlasına kadar emen ninjalardan, kendi yerine gölgesini dövüşe gönderen ninjalara kadar her şey mevcut.

Yönetmen Masaru Tsushima.

Female Ninja Magic Chronicles, 6 filmlik bir serinin ilk halkası. Genel toplamda film, diğer filmleri merak etmenizi sağlayacak kadar akıcı ve ilginç.

Japon sinemasının her daim var olan yaratıcılığının daha eski tarihli örneklerinden birini izlemek isteyenler ve ninja filmi hastalarının kaçırmamasında fayda var.


Başlık Film Bilgileri
Film: Kunoichi ninpô chô
Yönetmen: Masaru Tsushima
Süre: 78
Oyuncular: Yasuyo Shirashima, Reiko Hayama, Toshiya Ito, Miki Mizuno, Hitomi Okazaki
Resimler: N/A
Poster: N/A
Powered by IMDB Tag

İlgili Yazılar


Yazan: Burak

Kategoriler: Aksiyon\Dövüş, DVD Kapakları, Erotik\Cinsellik, Film Arşiv, Film Yorum, Japon Filmleri, Klasik

Etiketler:, , , , ,

12 Responses to “Female Ninja Magic Chronicles \ Kunoichi ninpô chô (1989)”

 1. Tarık diyor ki:

  yahu sayın arkadaşlar, mevzu elbette zihnin sınırlarını zorluyor falan da önemli olan Burak kişisi nasıl ulaşıyor bu manyak neşriyata benim zihnimin esas merak konusu budur:)
  kadın ninjalar göğüs emmeler ana rahmine gitmeler…hey güzel allahım…

 2. filiz diyor ki:

  bu hattori hanzoyu ben hatırlıyorum kill billden. hani sony chiba oynamıştı. ayrıca gerçekten ben de merak ediyorum nasıl ulaşıyorsun bu muzır neşriyata? ahah vajinaya yakışır olmuş bu orjinal isim Kunoichi ninpô chô

 3. Minerva diyor ki:

  Aritcels like this make life so much simpler.

 4. nagxgat diyor ki:

  5v9BkP , [url=http://mpnzfcpndmnf.com/]mpnzfcpndmnf[/url], [link=http://fbbualtgahnl.com/]fbbualtgahnl[/link], http://lupwihigpein.com/

 5. othrdu diyor ki:

  B3xnin , [url=http://bdzoomimwins.com/]bdzoomimwins[/url], [link=http://nmolhzfruqqc.com/]nmolhzfruqqc[/link], http://brsvbqjlbmfm.com/

 6. maiunemn scaprtsi diyor ki:

  Cool sites…

  [...]we came across a cool site that you might enjoy. Take a look if you want[...]……

 7. Sites we Like……

  [...] Every once in a while we choose blogs that we read. Listed below are the latest sites that we choose [...]……

 8. Wikia…

  Wika linked to this place…

 9. Warez Downloads diyor ki:

  Visitor recommendations…

  [...]one of our visitors recently recommended the following website[...]……

 10. Automotive News and Reviews…

  [...]just below, are some cool pages[...]…

Yorum Yaz